-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
REJESTRATOR IP HIKVISION DS-7716NI-M4
3592.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 13 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.29 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN |
Zamówienie telefoniczne: 733935715
| Zostaw telefon |
REJESTRATOR IP HIKVISION DS-7716NI-M4
Najważniejsze cechy
- 16-kanałowy rejestrator NVR 1.5U 8K
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Możliwość podłączenia do 16 kanałów
- Wydajność dekodowania do 16 kanałów 4 MP
- Przepustowość przychodząca do 256Mb/s
- Możliwość podłączenia do 8 głośników IP
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-7716NI-M4 |
| Obsługiwane kamery IP | 16-kanałowy |
| Rozdzielczość | Do 32 MP |
| Uwagi | *: Po włączeniu trybu rozdzielczości Ultra HD, NVR obsługuje do 8-kanałowych wejść wideo IP 32 MP/24 MP. |
| Pasmo przychodzące | 256 Mb/s |
| Pasmo wychodzące | 256 Mb/s |
| Wyjście HDMI1 | 8K (7680 × 4320)/30Hz, 4K (3840 × 2160)/60Hz, 4K (3840 × 2160)/30Hz, 2K (2560 × 1440)/60Hz, 1920 × 1080/60Hz |
| Wyjście HDMI2 | 4K (3840 × 2160)/60Hz, 4K (3840 × 2160)/30Hz, 2K (2560 × 1440)/60Hz, 1920 × 1080/60Hz |
| Uwagi | *: Gdy rozdzielczość wyjściowa HDMI 1 wynosi 8K, maksymalna rozdzielczość wyjściowa HDMI 2 wynosi 1080p. |
| Wyjście VGA | 1920 × 1080/60Hz |
| Tryb wyjścia wideo | Jednoczesne wyjście HDMI1/VGA, niezależne wyjście HDMI2/VGA |
| Wyjście CVBS | 1-kan., BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), rozdzielczość: PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Wyjście audio | 1-kan., RCA (liniowy, 1 kΩ) |
| Dwukierunkowe audio | 1-kan., RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ) (przy użyciu pierwszego wejścia audio) |
| Dekodowanie | |
| Format dekodowania | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Rozdzielczość nagrywania | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| Uwagi | *: Po włączeniu trybu rozdzielczości Ultra HD, NVR obsługuje do 8-kanałowych wejść wideo IP 32 MP/24 MP. |
| Odtwarzanie synchroniczne | 16-kanałów |
| Możliwość dekodowania | 2-kan przy 32 MP (30 kl./s)+2-kan przy 8 MP(30 kl./s)/10-kan przy 8 MP (30 kl./s)/20-kan przy 4 MP (30 kl./s)/40-kan przy 1080p (30 kl./s) |
| Nagrywanie dwóch strumieni | Wsparcie |
| Typ strumienia | Wideo, Wideo & Audio |
| Kompresja Audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC/MP2L2 |
| Sieć | |
| Połączenie zdalne | 128 |
| Protokół sieciowy | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS, ONVIF(wersja 2.2), OTAP |
| Interfejs sieciowy | 2, RJ-45 10M/100M/1000M, samoadaptacyjny port Ethernet |
| Protokół dostępu do kamery | ONVIF (wersja 2.5), RTSP |
| RAID | |
| Typ RAID | N/A |
| Interfejs pomocniczy | |
| eSATA | 1 interfejs eSATA |
| SATA | 4 interfejsy SATA |
| Pojemność | Pojemność do 16 TB na każdy dysk |
| Interfejs szeregowy | 2 RS-485 (half-duplex), 1 RS-232 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 46281 |
| Interfejs USB | Panel przedni: 2 × USB 2.0; Panel tylny: 1 × USB 3.0 |
| Ctrl 12V | Sterowane wyjście zasilania 12 VDC, 1 A dla zewnętrznego urządzenia alarmowego; zasilanie zostanie włączone po wyzwoleniu wyjścia alarmowego. |
| Uwagi | *: Zasilanie wyjścia Ctrl 12V jest sterowane przez wyjście alarmu 9. |
| DC 12 V | Wyjście zasilania 12 V DC, 1 A |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 100 do 240 V AC, 50 do 60 Hz, |
| Zużycie | ≤ 15 W (bez HDD) |
| Temperatura pracy | -10°C do 55°C (14°F do 131°F) |
| Wilgotność pracy | Od 10% do 90% |
| Obudowa | 19-inch rack-mounted 1.5U chassis |
| Wymiary (D × G × W) | 445 × 400 × 75 mm ( 17.5"× 15.7" × 3.0") |
| Waga | ≤ 5 kg (bez HDD, 11 lb.) |
| Certyfikaty | |
| FCC | Part 15 Subpart B, ANSI C63.4-2014 |
| CE | EN 55032:2015+A1:2020, ENIEC61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN 55035:2017+A11:2020 |
| Uzyskana certyfikacja | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Sterowane wyjście zasilania 12 VDC, 1 A dla zewnętrznego urządzenia alarmowego; zasilanie zostanie włączone po wyzwoleniu wyjścia alarmowego. | |
| *: Zasilanie wyjścia Ctrl 12V jest sterowane przez wyjście alarmu 9. | |
| DC 12 VWyjście zasilania 12 V DC, 1 A | |
| Ogólne | |
| Zasilanie100 do 240 V AC, 50 do 60 Hz, | |
| Zużycie ≤ 15 W (bez HDD) | |
| Temperatura pracy-10°C do 55°C (14°F do 131°F) | |
| Wilgotność pracyOd 10% do 90% | |
| Obudowa19-inch rack-mounted 1.5U chassis | |
| Wymiary (D × G × W)445 × 400 × 75 mm ( 17.5"× 15.7" × 3.0") | |
| Waga≤ 5 kg (bez HDD, 11 lb.) | |
| Certyfikaty | |
| FCCPart 15 Subpart B, ANSI C63.4-2014 | |
| CE | |
| EN 55032:2015+A1:2020, ENIEC61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:201 | |
| 9, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN 55035:2017+A11:2020 | |
| Uzyskana certyfikacjaCE, FCC, RoHS, REACH |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Produkt należy instalować, podłączać i użytkować wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem, parametrami technicznymi oraz instrukcją producenta.
Przed rozpoczęciem montażu lub prac serwisowych należy odłączyć zasilanie urządzenia. Produkty wymagające podłączenia do instalacji elektrycznej, stałego okablowania lub specjalistycznej konfiguracji powinny być instalowane przez osobę posiadającą odpowiednią wiedzę i kwalifikacje.
Należy stosować wyłącznie napięcie, zasilacze, przewody i akcesoria zgodne ze specyfikacją producenta. Nieprawidłowe zasilanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia, przegrzania, porażenia prądem lub pożaru.
Nie należy używać produktu uszkodzonego, przegrzewającego się, wydzielającego nietypowy zapach lub wykazującego inne oznaki nieprawidłowej pracy. W takiej sytuacji należy niezwłocznie odłączyć urządzenie od zasilania.
Urządzenia należy chronić przed wilgocią, wodą, pyłem i skrajnymi temperaturami, chyba że producent wyraźnie dopuścił pracę w takich warunkach poprzez odpowiednią klasę ochrony lub specyfikację.
Nie wolno zasłaniać otworów wentylacyjnych ani instalować urządzenia w sposób uniemożliwiający odprowadzanie ciepła.
W przypadku urządzeń zawierających baterie lub akumulatory nie wolno ich zwierać, przebijać, rozmontowywać, przegrzewać ani wrzucać do ognia. Należy używać wyłącznie baterii i akumulatorów zgodnych ze specyfikacją urządzenia.
Nie należy samodzielnie modyfikować konstrukcji urządzenia ani jego zabezpieczeń. Naprawy i czynności serwisowe wymagające otwarcia urządzenia powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę techniczną.
Produkt oraz zużyte elementy elektroniczne i baterie należy utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane producenta
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
- Producenci